DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Brands Ambassador - Nestle Waters in Warszawa, Poland

Lokalizacja: Poznań

Poznaj zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych u dedykowanych klientów HoReCa,sieci specjalistycznych i B2B

  • Pozyskiwanie i sprzedaż do nowych kluczowych klientów HoReCa

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacja rozwiązań klientom

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, sporządzanie oraz zawieranie umów

  • Opracowywanie i prowadzenie projektów szkoleniowych i edukacyjnych dla klientów HoReCa

  • Organizacja i koordynacja wydarzeń związanych z naszymi markami u klienta

  • Opracowywanie i prowadzenie projektów sprzedażowych i lojalnościowych

  • Budowanie świata naszych marek poprzez relacje z klientami

  • Sporządzanie raportów z prowadzonych działań

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w kanale HoReCa – warunek konieczny

  • Znajomości sektora klientów Premium i B2B w kanale HoReCa

  • Zorientowania na realizację celów biznesowych

  • Gotowości do podróży służbowych w rejony woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie oraz zachodniopomorskie

  • Umiejętności negocjacyjnych oraz budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami

  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej

  • Samodzielności, kreatywności oraz bardzo dobrych zdolności organizacyjnych

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kat B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet benefitów: m.in. 50% dofinansowania do posiłków w firmowej kantynie, prywatna opieka medyczna, karta multisport , Fundusz Emerytalny,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości