DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Siemens Projektový manažér v oblasti HVAC aplikácií, BMS systémov in Kosice, Slovakia

Job Family: Engineering

Req ID: 414769

Platové ohodnotenie: od 1800 brutto / mesačne + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov

Siemens Building Technologies zameriava svoje aktivity na oblasť zabezpečenia energetickej efektívnosti, optimálneho komfortu, ekologickej, bezpečnej a bezproblémovej prevádzky budov a priemyselných objektov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia projektov automatizovaných a riadiacich systémov na báze PLC pre budovy.

• V rámci realizácie projektov služobné cesty hlavne po Slovenku.

• Spolupráca s obchodným oddelením. Spracovanie agendy projektového manažmentu (harmonogram prac a dodavok, zmenové listy, podklady pre fakturáciu , sledovanie stavu projektu...)

Výhody

• Práca vo odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku

• Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami.

• Služobné auto.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

• stredoškolské s maturitou elektrotechnického smeru výhodou

• vysokoškolské I. Stupňa - elektrotechnického smeru výhodou

• vysokoškolské II. Stupňa - elektrotechnického smeru výhodou

Zameranie, odbor: a utomatizácia v HVAC oblasti (technológie budov)

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – pokročilý, Nemecký jazyk - výhodou

Vodičský preukaz : B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Základné znalosti o riadení HVAC aplikácií a SCADA vizualizačných systémov

• Schopnosť orientácie v odbornej anglickej dokumentácii

• Základná znalosť zapájania rozvádzačov.

• Znalosť čítania projektovej dokumentácie.

• Práca s Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

• Certifikát projektového manažmentu výhodou

• Komunikačné a organizačné schopnosti

Benefity:

• Home office, telepráca

• Flexibilný pracovný čas (business hours 9:00 – 15:00), skrátené piatky

• Bridge days (spravidla 5 dní/rok)

• Sick days (3dni/rok)

• Dodatočné platené pracovné voľno

• Cafeteria systém - BenefitPlus (spravidla 300 bodov/€ ročne)

• Príspevok na DDS – po uplynutí skúšobnej doby

• Náhrada ušlého zárobku za obdobie PN a OČR (až do výšky 100% mzdy, celkovo 20dní/rok) – po uplynutí skúšobnej doby

• Príspevok pri narodení dieťaťa (300 €)

• Príspevok na návštevu predškolského zariadenia (200 € v rámci Cafeteria systému - BenefitPlus)

• Podpora pri reprezentačnej športovej činnosti

• MultiSport

• Zvýhodnený zamestnanecký paušál aj pre rodinných príslušníkov (2 SIM karty)

• Bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 2000€

• Po uplynutí skúšobnej doby možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens

• Zľavy pre zamestnancov (elektronika, jazykové kurzy, dovolenkové pobyty...)

• Zvýhodnené zamestnanecké pôžičky – pre zamestnancov v pracovnom pomere viac ako 3 roky

• Wellbeing program, deň zdravia, team-building program

• Vzdelávanie sa v rôznych oblastiach podľa vlastného výberu v rámci pracovného času

• Odmena za lojalitu pri dosiahnutí 10- a 20-ročného pracovného jubilea

• Vecný dar pri príležitosti životného jubilea 50 rokov veku a pri príležitosti odchodu do dôchodku

DirectEmployers