DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

CBRE Asystent Biura in Gdansk, Poland

Asystent Biura

Job ID

165465

Posted

10-May-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Gdansk - Pomorskie - Poland

Asystentka biura

Obowiązki:

  • Prowadzenie rejestru wizyt gości, wydawanie kart wejścia gościom i dostawcom

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w biurze

  • Odbieranie, wysyłanie, obieg i rejestrowanie korespondencji

  • Przygotowanie i rezerwacja sal konferencyjnych

  • Opieka nad sprzętem recepcyjnym

  • Organizacja cateringu dla biura (spotkania, warsztaty, onboarding)

  • Organizacja podróży i spotkań biznesowych (taksówki, hotel, sale konferencyjne, lunch, komunikacja z interesariuszami)

  • Organizacja podróży służbowych dla pracowników (organizacja podróży i zakwaterowania)

  • Inwentaryzacja wszystkich kart wejścia, prowadzenie ewidencji kart, blokowanie zagubionych kart

  • Inwentaryzacja i dystrybucja zapasowych kluczy do pomieszczeń biurowych, szafek, klucza głównego do szafek i wypożyczanie ich w razie potrzeby

  • Rezerwacja miejsca parkingowego dla gości w budynku, wydawanie kart parkingowych i zarządzanie miejscami postojowymi

  • Powitanie gości: wstępna wycieczka po biurze, zapowiedź gości zainteresowanym stronom w biurze

  • Pierwszy punkt informacji i kontaktu dla pracowników i gości w biurze

Wymagania :

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy na recepcji mile widziane

  • Najważniejsze dla nas cechy to chęć do nauki i entuzjazm

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Świetną atmosferę w pracy i warunki zatrudnienia

  • Obowiązkowe szkolenia, e-platformy

  • Prywatna opieka medyczna, częściowe wsparcie karty sportowej

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)