DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

GE Vernova Traser in Elblag, Poland

Job Description Summary

Job Description

Główne zadania i odpowiedzialność:

  • Prowadzenie kontroli geometrii i powierzchni wyrobów na podstawie ważnej i kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej.

  • Realizacja procesu trasowania i oznaczenie naddatków do procesu żłobienia.

  • Realizacja procesu trasowania i oznaczanie wybrań do spawania naprawczego.

  • Realizacja procesu trasowania i składania elementów do spawania konstrukcyjnego.

  • Nadzór nad narzędziami pomiarowymi oraz stosowania tylko sprawdzonych narzędzi pomiarowych.

  • Realizacja procesu trasowania zgodnie z haromonogramem produkcji oraz przepisami BHP.

  • Zapisywanie wyników z przeprowadzonych pomiarów na rysunkach i fotach pomiarowych

  • Współpraca z działami technicznymi, prowadzącymi kontrakty, nadzorem mistrzowskim oraz magazynem.

  • Aktywny udział w identyfikowaniu i eliminowaniu strat w obszarze zajmowanego stanowiska i wykonywanej pracy.

Wymagania i kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość i umiejętność doboru narzędzi oraz oprzyrządowania używanego do trasowania

  • Znajomość i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji wyników pomiarów

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Umiejętność dobrej komunikacji oraz pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w nadgodzinach oraz pracy w systemie zmianowym

Oferujemy między innymi:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, firmowy parking samochodowy i rowerowy, pakiety premiowe, świadczenie urlopowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No