DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

GE Vernova Kierownik Sekcji Technologicznej in Elblag, Poland

Job Description Summary

Job Description

Zadania i odpowiedzialność:

  • Zarzadzanie praca Sekcji Technologicznej

  • Współtworzenie strategii i kierunku działań technicznych Wydziału

  • Zapewnienie dokumentacji technologicznej (przewodnik, instrukcje, programy do obrabiarek NC oraz inne dokumenty) na Wydział

  • Zapewnienie opracowanie dokumentacji przyrządów i narzędzi specjalnych

  • Współpraca techniczna z zakładami koncernu GE w kraju, jak i za granicą

  • Prace rozwojowe w zakresie nowych technologii

  • Nadzór nad optymalizacją zadań technologicznych przy minimalizowaniu kosztów własnych, skróceniu cyklu produkcji (LT) oraz spełnieniu wymagań klientów

  • Przygotowanie założeń technicznych do wniosków inwestycyjnych dotyczących tematów z wydziału

  • Nadzór nad analizami kroczącymi odnośnie kosztów na projektach w stosunku do założeń budżetowych danego projektu

  • Bieżące śledzenie i analiza procesów technologicznych w celu eliminacji błędów i pomyłek oraz określenia obszarów wymagających poprawy

  • Inicjowanie i współudział w programach z zakresu stabilizacji procesów produkcji, poprawy jakości i redukcji kosztów

Kompetencje zawodowe/wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym znajomość terminologii technicznej

  • dobra znajomość procesów technologicznych

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość systemów wspomagania projektowania produkcji CAD, CAE, CAM

  • umiejętność zarządzania zespołem lub potencjał w tym kierunku

  • umiejętność rozwiązywania problemów przy użyciu narzędzi jakościowych (np. A3, RCA)

  • znajomość metodologii Lean

  • komunikatywność

  • zdolności organizacyjne

  • otwartość i chęć do uczenia się

  • znajomość systemów Ms Office

Oferujemy między innymi:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, firmowy parking samochodowy i rowerowy, pakiety premiowe, świadczenie urlopowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci i inne

  • Rozwój merytoryczny oraz możliwość wpływania na otaczającą rzeczywistość biznesową

  • Możliwość zbudowania relacji zawodowych i współpracy z pracownikami grupy GE z całego świata

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach w różnych obszarach

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No